меню
Відображення у дзеркалах

Дизайн-готель 11 Mirrors знаходиться у жвавому центрі Києва. Його інтер'єр, немов дзеркало, відображає сучасний ритм, а концепція будується на створенні динамічної атмосфери.

11Mirrors – перший і наразі єдиний дизайн-готель в Україні, який увійшов до списку Design HotelsTM, куди потрапляють тільки найкращі готелі країн східної Європи та СНД. Всього за кілька кроків знаходяться Національна опера і Золоті ворота, Володимирський, Софійський та Михайлівський собори. Панорамні вікна більшості номерів відкривають вид на жваві вулиці, в той час як кімнати, розташовані в іншій частині будівлі, – тихіші, з видом на історичну частину міста. Якщо порівнювати 11 Mirrors з великими мережами готелів, його головна відмінність – камерність, адже в дизайн-готелі всього 49 номерів.

Автори проекту залучили до його реалізації українських дизайнерів. Наприклад панно зі скла в інтер'єрі лобі, а також декор стін розроблені в дизайн-студії братів Фомічових. Кераміка та декоративна штукатурка – робота Тараса Ткаченка. Кінетична скульптура в холі – результат роботи творчого тандему братів Фомічових та Тараса Ткаченка. Стеля з нержавіючої сталі – авторська розробка головного архітектора проекту Анатолія Кирика. Але готель 11 Mirrors знайомить своїх постояльців не лише з творчістю українських дизайнерів, а й з роботами іменитих європейців. У холі готелю розмістили дзеркала від Філіпа Старка і одну з ікон дизайну – легендарну люстру Artichoke, а в номерах – стільці від Hans Wegner.

«Працюючи над концепцією готелю, ми вирішили відмовитись від традиційного уявлення про розкіш і сконцентрувати увагу на елегантній простоті. Цей принцип втілений практично у всьому, будь то скляна кубічна ванна кімната, панорамні вікна або дзеркальні панелі LCD-телевізорів. Високий рівень послуг та особлива увага до деталей залишають незабутнє враження про проживання в дизайн-готелі 11 Mirrors», – розповідають автори проекту.

 

Автори проекту: Анатолій Кирик, Марина Лео

Проект та реалізація: 2012 рік

Світло в лобі: PH Артишок

Скляні панно: «Брати Фомічові»

Покриття для підлоги: ламінат Parador, колекція Click'in В4, декор Горіх

 

Фото надані прес-службою готелю 11 Mirrors