меню
Справжній бургер

У будинку № 42 по київській вулиці Богдана Хмельницького розташувався бар True Burger, інтер’єр якого українські дизайнери Йова Ягер та Ірина Міллер виконали в стилі американського лофту.

Автори проекту впевнені, що звертаючись до дизайнера, замовник має повністю йому довіритися, а якщо і втручатись в процес, то робити це делікатно. Лише таким чином він може гарантувати успіх своєму інтер'єру. Так і сталося під час роботи дуету Kley Design над проектом True Burger Bar. Інтер'єр бару виконаний у стислі терміни. Спеціально для цього простору його автори запроектували унікальні дизайн-об'єкти (окрім кількох світильників, які привезли з Польщі).

Робота над True Burger Bar почалася досить швидко: на наступний день після перегляду приміщення тут працювали будівельники. За основу інтер'єрного рішення взяли чотири матеріали: цеглу, дерево, метал і керамічну плитку. Так як йдеться про бар, акцент зробили на барній стійці, яку облицювали білою плиткою: на тлі темних дерев'яних та цегляних поверхонь вона контрастно виділяється. Подібну функцію виконує і ламінована підлога біля бару, що імітує керамічну плитку іспанського походження. Підвіконня на першому поверсі перетворили в затишний довгий диван, до якого приставили три столи. Важливу роль в інтер'єрі True Burger Bar відвели різним освітлювальним приладам. При бажанні вони створюють приглушене освітлення, або навпаки – більш яскраве, формуючи таким чином різні сценарії поведінки відвідувачів.

«Інтер'єр True Burger Bar – результат співпраці дизайнерів і замовників. Ми все робили разом, аж до фарбування поверхонь і свердління стін. Незважаючи на деякі складності, і ми, і наші замовники задоволені результатом», – розповідає Йова Ягер.

 

Деталі:

Автори проекту: Йова Ягер, Ірина Міллер

Покриття для підлоги біля бару: ламінат Parador, колекція Trendtime 4, декор «Кастелло»

Реалізація: 2014 рік

 

Фото Анна Гарієнчік