меню
Код: зелений

 

Зазвичай, для квартир і заміських будинків замовники обирають нейтральну кольорову гамму. Але тільки не цього разу. «Замовники попросили розробити індивідуальний дизайн-концепт з незабутнім образом. Обговорюючи проект, ми досить швидко з'ясували, що наші смаки багато в чому збігаються, а це велике везіння! Ми запропонували використовувати досить насичену кольорову палітру, і замовники погодилися», – згадують Олексій і Антоніна Венедиктови зі Special Project Venediktov.

Квартира знаходиться на 30-му поверсі однієї з найвищих будівель Києва. З її панорамних вікон відкриваються захоплюючі види на місто і річку Дніпро. Простір складається з витягнутої вітальні, об'єднаної з кухнею, яка розміщена в окремому скляному боксі, куди потрапляє денне світло і який є частиною відкритого простору. Перпендикулярно до простору вітальні розташований коридор, що веде в приватний блок, де помістилися дві спальні та два санвузли. Також приватний блок включає в себе приміщення, яке використовується як домашній офіс, кінотеатр або бар.

У наповненні проекту Green Apartment архітектори зробили ставку на мінімалізм і скандинавський стиль, об'єкти сучасного дизайну і натуральні матеріали. Наприклад, в приватній частині квартири (в тому числі і у ванній кімнаті) використали паркетну дошку Parador.

 

Проект: Special Project Venediktov

Архітектори: Олексій Венедиктов, Антоніна Венедиктова

Реалізація: 2016 рік

Покриття для підлоги: паркетна дошка Дуб класик, колекція Trendtime 8, Parador