меню
Галерея об'єктів

Найбільша в Східній Європі мережа рибальських супермаркетів «Флагман» не так давно відкрила в Києві найбільший гіпермаркет «Аеродром».

подробнее

900 квадратних метрів спорту – це головне, що потрібно сказати про новий магазин Intersport в ТРЦ Blockbuster Mall.

подробнее

Коли приїжджаєш до великого міста, мрієш не тільки побачити всі головні пам'ятки, а й зупинитися в пристойному готелі, який теж часом може бути свого роду визначною пам'яткою.

подробнее

Замовник звернувся до архітектурного бюро Dmytro Aranchii Architects з проханням реконструювати офіс для HR відділу, в якому розміщується 50 співробітників. 

подробнее

Архітектори Олексій та Антоніна Венедиктови створили для молодої сім'ї простір квартири в багатоповерховому житловому комплексі.

подробнее

Таїланд, Балі, Шрі-Ланка, Мексика, Чилі, Бразилія. Багатьом з нас пощастило побувати в країнах, де цілий рік тепло, сонце, океан і свіжі фрукти. Повернувшись додому, ми мріємо про такий самий безтурботний настрій в своїх квартирах і будинках.

 

подробнее

Простір цього об'єкту оформлено за допомогою універсальних прийомів. Перевага такого підходу очевидна: додавши всього кілька кольорових або стилістичних акцентів, можна легко змінити інтер'єр. Він стане більш індивідуальним і характерним.

подробнее

У Стокгольмі, Копенгагені або Осло, де сонячних днів менше, ніж похмурих, в інтер'єрах здебільшого використовують світлі відтінки. Оскільки шведи, данці і норвежці підтримують екологію, для своїх будинків вони вибирають натуральні матеріали. Приблизно те ж саме зробили і в київському проекті, розташованому в одному з нових житлових кварталів.

подробнее

Лама – тварина, яка мешкає в горах Південної Америки, асоціюється з теплом і затишком. А ще з пастельною, немов розбіленою, кольоровою гамою. Ось чому один з недавніх проектів Sobo Studio і називається Lama Beige. При одному тільки погляді на нього, наповнюєшся спокоєм.

подробнее

Flagman – провідна компанія на ринку товарів для риболовлі, нещодавно переселилася в новий офіс. Розміщений він в виробничому приміщенні з висотою стель шість метрів. 

подробнее