меню
Статті

У кількох абзацах постараємося розповісти, чим сьогодні живуть виробники ламінованих підлог. Які виклики перед ними стоять і як вони з ними справляються.

Подробнее

Технологічний вініл, який не перший рік підкорює ринки різних країн, змінив ставлення до покриттів для підлоги. У тому числі і в ванних кімнатах. Про це говорять головні виробники. У тому числі і німецька компанія Wineo.

Подробнее

Зробити простір атмосферним, в який ви будете хотіти повертатися знову і знову, допоможе ковролін. При цьому неважливо, про що йде мова: про квартири або приватні будинки, готелі або офіси. Кожному з них килимове покриття додасть м'якості і тепла.

Подробнее

З моменту появи на ринку ламінату, пройшло кілька десятиліть. За цей час покриття сильно змінилося: стало більш трендовим, витривалим, надійним, простим в укладанні і догляді. Здавалося б, що нового сьогодні можуть запропонувати виробники ламінованих підлог?

 

Подробнее

Німецька компанія Wineo завжди була новатором. І ми вже не раз розповідали про унікальні продукти цього виробника покриттів для підлоги.

Подробнее

Ще одна зірка світової архітектури – німець іранського походження Хаді Тегерані розробив для компанії Parador дві колекції. Обидві унікальні. Обидві спрямовані на те, щоб за допомогою покриттів для підлоги перетворити будь-який інтер’єр в авангардний.

Подробнее

Харизматичний дизайнер Альфредо Хаберлі за походженням – аргентинець, за місцем проживання – швейцарець. Альфредо любить повторювати, що його кредо – оммаж на класику дизайну і природу, прояв любові до тактильних відчуттів і візуальних вражень.

 

Подробнее

Для будь-якої компанії початок року завжди пов'язаний з формуванням амбітних завдань і їх виконанням. Один зі способів оцінити свої сили – взяти участь в локальних виставках. Наприклад, в «Київському міжнародному меблевому форумі» (KIFF). 

Подробнее

Німецька компанія Wineo відома колекціями ламініованих підлог з широким вибором декорів, високими технічнимитаі експлуатаційними характеристиками. Особливої уваги заслуговує колекція ламінату Rock'n'Go.

Подробнее

«Вітекс Україна» не вперше бере участь у Interior Mebel, але на цей раз покриття для підлоги з асортименту компанії були представлені у незвичному форматі. 

Подробнее